O nás

Graduate admission essay writing service reddit reddit essay writing service essential essay terms to use while writing an essay on a book

S Honzíkem jsme se poznali v turisťáčku Pěšinky a Ostříži, už když nám bylo tak 10 let. Každý týden jsme se scházeli na schůzkách, jednou za 14 dní jezdili na výlety po Čechách a každé prázdniny na tři týdny na tábor v okolí Sázavy. No ale to bylo asi tak všechno.  Mě, tehdy 12-náctiletou slečnu by prý ani ve snu nenapadlo, že se jednoho dne zamiluji do toho malýho hubenýho kluka, který nikdy nešel ve vybice vybít.

Jenže jak šel čas, stali se z nás dobří přátelé. Vždycky jsme si měli o čem vyprávět – Honzík o svých sportovních i technologických (nejlepší programátor Lega) úspěších a já jemu tak žensky o všem možném (znáte to;-).  V té době jsem například naučila Honzika číst knížky (pravda jen takové ty hrací s kostkou, ale i tak to dodnes považuji za svůj velký úspěch).

No a pak jsme jednou takhle hlídali na stezce odvahy. Byla krásná teplá noc, les voněl, obloha byla plná hvězd – no zkrátka romantika jako vyšitá a my jsme prostě  (ve vší počestnosti) neodolali:-)

Od té chvíle uteklo už moře času a my jsme toho spolu taky hodně zažili. Kvůli studiím jsme se přesunuli do Prahy. Honzik si poctivě několik let prohluboval znalosti na Matfyz, momentálně je vstřebává, aby pak závěrečné státnice zvládl levou zadní. Já si díky tomu prodloužila studentský život, po pěti letech na ekonomce se přihlásila ještě na bakaláře na Karlovce a o 3 roky později zdárně dokončila bohatší o pár dost dobrých přátel :-).

Tábory v Posázaví jsme vyměnili za výlety po Asii (Thajsko, Barma, Thajsko), která nás naprosto uchvátila. Vyrážíme vždycky tak na měsíc, jen s malým batůžkem – Honzik ho má plný svých technologických hraček, já poprvé tahala spoustu knížek, pak mi Honzik radši pořídil čtečku, takže mám v batůžku dostatek místa na spoustu originálních náušnic a oblečení:-). Kromě skvělých lidí, zajímavých památek a úžasné přírody, kterou většinou prozkoumáme na motorkách, jsme se zamilovali do asijské kuchyně. Pokud by vás naše cestování zajímalo víc, doporučujeme pročíst si náš cestovatelský blog.

Když zrovna necestujeme, pracujeme. A máme vlastně obrovské štěstí, protože oba nás naše práce hrozně baví a naplňuje. Já se věnuji reklamě a marketingu, většinu roku připravuji konferenci PIAF. Honzik založil spolu s bráchou Jindrou společnost Tappytaps a s nadšením jim vlastní vyvíjí aplikace pro chytré telefony.