O svatbě

how to write an essay in college https://shows.acast.com/a-special-education-guide-for-parents/about how to write company address in english
how to write an essay with thesis statement http://dragonwarrioressay.mobie.in/Write+my+essay how to write a quotation letter
how to write an argumentative essay ielts https://www.getrevue.co/profile/paperwriter/issues/weekly-newsletter-of-dorishall09-issue-1-290615 how to write email after interview
how to write an essay plan https://www.propelio.com/academy/community/profile/slavlin/ how to write an essay cae

Svatební obřad

Svatební obřad proběhne v kostelíku sv. Jiří v Loučné hoře v sobotu 2. června 2012 od 11 hodin. Kostelík se nachází přímo na návsi obce Loučná hora nedaleko obce Smidary.

 

Jak se k němu dostanete
Nejlépe autem:

Asi nejjednodušší způsob. Kostelík se nachází asi 2 km od obce Smidary. Z Hradce Králové pojedete po výpadovce směrem na Hořice a Jičín, za Milovicemi uhnete doleva na Smidary. Lepším rádcem vám možná bude tato mapa. http://www.mapy.cz/s/3YVA

Alternativně pro velké turisty – vlakem a pěšky:

Z Hradce Králové vyráží vláček v 9:08, krajinou se můžete kochat až do 9:28, kdy vám doporučujeme přestoupit v Chlumci nad Cidlinou na vlak směrem Smidary. V 9:47 byste měli dorazit do Smidar. Odtud jsou to přibližně 2 km procházky do obce Loučná hora.

Pár poznámek k obřadu:

  • Rádi bychom vám i sobě dopřáli ničím nerušený svatební obřad. Focení během obřadu budeme mít zajištěno. Poprosili bychom vás tedy, abyste si s námi celý obřad plnými doušky vychutnali ze svých míst.

  • Budeme rádi, když si před obřadem vypnete své mobilní telefony.

  • Po obřadu proběhne před kostelíkem velké focení – žádné výjimky udělovány nebudou, takže sledujte pokyny našeho fotografa Ondry a usmívejte se :-)

Svatební hostina (pro rodinu)

Svatební oběd pro rodinu a svědky proběhne v Hotelu pod Zvičinou.  Vydáme se tam společně přímo z kostela. Řidiče prosíme, aby si předem prohlédli trasu, před kostelem pro jistotu dostanete i mapku. Vás, kdo jste pozvaní, prosíme, dejte nám vědět speciální požadavky pro hostinu – nealko přípitek, vegetariánské jídlo, košer, halal, atd…

Hotel Pod Zvičinou nás zaujal  úžasným výhledem na Krkonoše (snad nám tedy nebude pršet štěstí, abyste se taky mohli pokochat). Kromě výhledu má hotel i bohatou historii – jsou to vlastně staré lázně. Vypráví se, že v době třicetileté války (počátek 17.století) bylo v okolí Zvičiny hodně raněných. Ti si omývali rány vodou z místní studánky a byli velmi (mile;-)) překvapeni, jak rychle se jejich ranění hojila. Jeden z vojáků pověsil na nedaleký strom svatý obrázek a od té doby se prameni přezdívá Mariánská studánka.

O 200 let později se příležitosti chopil podnikavý občan Jan Hetfleisch, který postavil u pramene dřevěnou kapličku a přicházivším poutníkům začal prodávat studené nápoje a různé další pochutiny.V roce 1886 zde nechal postavit hostinec s osmi pokoji.V roce 1910 byla postavena druhá budova, která značně rozšířila ubytovací kapacity. S původním stavením byla propojena lázeňskou kolonádou. Hotel i koupaliště s léčivou vodou jsou dodnes zásobovány výbornou vodou z vlastního pramene. Děti si zamilují obr trampolínu a spoustu zvířátek.

Ani vy ostatní však nemusíte truchlit – okolí Hořic přímo vybízí k výletům. Připravili jsme pro vás pár hintů na místa, kam se určitě musíte podívat.

Svatební veselice

Svatební veselení započne mezi 16 – 17 hodinou na zahradě Šaršonovic letního sídla;-) v obci Dachova. Hledejte hospodu,pilu – dům mezi těmito dvěma budovami je místem konání akce. Jídlo, pití a hudba budou v dostatečné míře zajištěny. Ubytování je možné ve vlastních stanech či v přilehlém kempu v chatičkách (cena cca za 150 Kč na osobu). Počet lůžek je omezený, proto nám dejte co nejdříve vědět.

Co s sebou?

Dobrou náladu, partnery, děti, pohodové oblečení na veselici, teplé oblečení (kdyby náhodou mrzlo), věci na spaní (kdybyste šli náhodou spát), půllitry, kytary a jiné nástroje.

Co radši nechat doma?

Úmysl unést nevěstu – rádi bychom si vás užili oba :-)

V neděli ráno (3.6.) nechvátejte domů! Bude připravena snídaně a okolí bude lákat k procházkám!